Regulamin

Przed rozpoczęciem zakupów prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszego serwisu.

1. Wszsytkie zamówienia należy składać poprzez Zamawiarkę Internetową (www.stomatologia-medilab.pl), pocztę elektronicznę lub bezpośrednio do Diału Obsługi Klienta (85 747 93 53). Sprzedaż poprzez Zamawiarkę Internetową ma charakter sprzedaży b2b i nie podlega przepisom ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. 

2. Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia przez Zamawiarkę Internetową jest podanie wszystkich danych potrzebnych do wystawienia faktury - zgodnych ze stanem faktycznym. Firma Medilab Sp z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, oraz tych bez możliwości potwierdzenia. Warunkiem przyjęcia zlecenia do realizacji, są pełne, prawdziwe dane, które jesteśmy w stanie zweryfikować.

3. Wszelkie dane klientów, podawane podczas wypełniania formularza zamówienia przetwarzane są zgodnie z "Ustawą o ochronie danych osobowych" z 29 sierpnia 1997r i wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji zamówienia.

4. Klientem Zamawiarki Internetowej może być każdy stomatolog, który prowadzi swoją działalność na terenie Polski, oraz jest zarejestrowany w systemie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

5. Przykładamy wszelkich starań, aby wysłać towar jak najszybciej po wpłynięciu zamówienia. Czas realizacji zamówienia na produkty dostępne w magazynie wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych. Informacje o dostępności towarów znajdują się w karcie produktu, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych. Produkty oznaczone jako "na zamówienie" będą zamawiane pod konkretne życzenie klienta i termin realizacji zamówienia będzie uzależniony od terminu dostawy od producenta, o czym Klient będzie informowany telefonicznie lub e-mailowo.

6. Zamówiony towar przesyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej – Fed-Ex. Możliwy jest również odbiór osobisty na terenie Białegostoku - w siedzibie firmy Medilab Sp. z o.o., ul. Niedźwiedzia 60.

7. Realizujemy zamówienia z adresem dostarczenia na terenie całej Polski.

8. Wszystkie ceny podane na stronie Zamawiarki Internetowej są cenami brutto (z wliczonym podatkiem VAT). Zdjęcia oferowanych na stronie produktów mogą się różnić od stanu faktycznego i kolorystyki produktów. Ewentualne różnice między prezentacją na zdjęciach a wyglądem oryginału wynikają z powodów technicznych i firma Medilab nie ponosi za nie odpowiedzialności.

9. Wszystkie zamówione produkty dostarczane są na koszt zamawiającego. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy w wysokości 15 zł (w przypadku przedpłaty i płatności za pobraniem). Przy zakupach na kwotę powyżej 500 zł netto dostawa jest bezpłatna i automatycznie wysyłana firmą kurierską. Warunki dostawy obowiązują na terenie Polski i nie dotyczą firm handlowych.

10. W przypadkach gdy towar i faktura wysyłane są osobno, pod dwa różne adresy, kupujący jest obciążany kosztami dostawy w wysokości 15 zł brutto. Przy zakupach na kwotę powyżej 500 zł netto dostawa jest bezpłatna i automatycznie wysyłana firmą kurierską.

11. Formy płatności za zamówiony towar:

Nowi Klienci:

- przedpłata na konto - numer rachunku znajduje się w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Na życzenie Klienta wysyłamy fakturę pro-forma. Płatności przelewem należy dokonać do 14 dni od daty złożenia zamówienia. W razie braku płatności za zamówiony towar, po upływie tego czasu zamówienie zostaje anulowane.

- wysyłka za pobraniem - koszt przesyłki 20 zł

Stali Klienci:

Jak wyżej lub dodatkowo:

- przelew bankowy z terminem płatności 7 lub 14 dni.

12. Po przyjęciu zamówienia, w uzasadnionych przypadkach w ciągu 48 godzin pracownik naszej firmy może skontaktować się z nabywcą na podany numer telefonu w celu potwierdzenia zamówienia.

13. Firma Medilab Sp z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu niewadliwego towaru.

14. Ceny podane na stronie www.stomatologia-medilab.pl mogą ulec zmianie wraz ze zmianą kursu euro lub dolara w dniu sprzedaży. 

15. Rabaty indywidualne nie łączą się z rabatem/promocjami dostępnymi na Zamawiarce Internetowej.

16. Wszystkie loga oraz znaki towarowe producentów wykorzystane zostały przez firmę Medilab Sp z o.o. jedynie w celach informacyjnych.

17. Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

18. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.